چاپ کردن این صفحه

تمدید مهلت ارسال اثر به پنجمین دوسالانه دیوارنگاری شهر تهران

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهرتهران، این سازمان در راستای اهداف و مأموریت‌های خود و به منظور رشد، توسعه و گسترش هنر شهری و فراهم آوردن فرصت‌های خلق آثار هنری، ایجاد رقابت سالم بین هنرمندان، تعامل، هم فکری، تبادل تجربیات و ارائه آخرین دستاوردهای هنری در حوزه دیوارنگاری، پنجمین دوسالانه دیوارنگاری شهری تهران را برگزار می‌کند.
با هدف امکان ایجاد فرصت بیشتر برای حضور حداکثری و استقبال هنرمندان و ارتقاء سطح کیفی آثار پنجمین دوسالانه دیوارنگاری شهری تهران، مهلت تحویل آثار این رویداد تا ساعت 19 شنبه یازدهم آبان ماه تمدید شد.
این دوسالانه قرار است با اهداف دست یابی به ایده‌های خلاق و نوآوری در دیوارنگاری شهری، تداوم رویکردهای فرهنگی، ملی و آیینی در قالب ایده‌های نو، حمایت و هدایت راهبردی برای دست یافتن به بیانی ممتاز در زمینه دیوارنگاری شهری و بازیابی هویت فرهنگی و روایت‌های محله ای در مناطق شهری تهران برگزار شود.
لازم به یادآوری است ثبت نام و ارسال آثار صرفا از طریق سایت www.muralpainting.zibasazi.ir انجام می‌شود و پس از پایان زمان اعلام شده هیچ گونه آثاری برای شرکت در این دوسالانه پذیرفته نخواهد شد.
با توجه به ترافیک ثبت‌نام در روزهای پایانی پیشنهاد می‌شود هنرمندان فرایند ثبت‌نام را به ساعات آخر موکول نکنند.

خواندن 198 دفعه
منتشرشده در اخبار و اطلاعیه